Albert Genau ürünleri, %100 paslanmaz malzeme ile üretilip, 10 yıl paslanmazlık garantisi altındadır.

Paslanmazlık
Paslanmazlık

Patent, 38 Avrupa ülkesinde geçerli Avrupa Patent Ofisi (European Patent Office) tarafından onaylandı.

Avrupa Patenti
Avrupa Patenti

Albert Genau “Isı camlı katlanır cam sistemleri” patentiyle ASO İnovasyon Ödülünün sahibidir.

İnovasyon Ödülü
İnovasyon Ödülü

Albert Genau Tiara Twinmax ısıcam’lı cambalkon sistemi, Dünya’nın 32 ülkesinde satışa sunulmuştur.

32 Ülkede Satışta - Albert Genau
32 Ülkede Satışta

Mauris id vestibulum massa elis nisl, tincidunt eget volutpat quis, porta sit amet est. Pellen tesque solli citudin velit vel molestie dolor. Glavrida for habitant morbi tristique senectus. Thanx!

George Green

Praesent sed fermentum augue. Sed in odio et enim venenatis luctus. In egestas orci quis magna iaculis eleifend. Proin a lobortis ante, nec eleifend urna. Pellentesque a enim elementum, tempor nulla id, ultrices augue. Maecenas sit amet tincidunt elit – habitant morbi tristique senectus!

Diana Richards

Morbi blandit venenatis erat, at maximus arcu cursus ut. Aliquam tempus laoreet dolor, sed auctor leo bibendum a. Donec ligula nisl, pretium sed neque tristique, tincidunt interdum justo. Thanx!

Anna White

WOW! Proin a lobortis ante, nec eleifend urna. Pellentesque a enim elementum, tempor nulla id, ultrices augue. Donec tempus blandit malesuada. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Morbi blandit venenatis erat, at maximus arcu! Thank you!

Jacob Firebird

Great job! Vursus, enim et luctus hendre. Cras justo non justo venenatis element sed dui metus. Ut lobortis nisl at semper tellus tincida lorem ipsum dolor amet…

Miriam Orange

Balkonların yeri, bizler için her zaman bir başkadır tabi ama sadece işi cambalkon olan Albert Genau için ise bambaşka. O yüzden bu keyfi bizler ile paylaşan kullanıcılarımızın evlerine konuk olduk, bizimle beraber hayatlarında neler değişti, onlar anlattı biz de büyük bir zevkle dinledik.

Şimdi evimde en çok vakit geçirdiğim yer balkonum oldu